Copiii suferinzi de dermatita atopica,alergii,intolerante alimentare,autism | Bună,mămici,sunt în grup de câteva zile, vă rog din suflet pentru bebeluș de 6 luni cu dermatita atopica ce probiotic ati folosit cu rezultate
Copiii suferinzi de dermatita atopica,alergii,intolerante alimentare,autism | Buna ziua! Bebe de 5 săptămâni, i-au apărut pe fata de câteva zile niște bubițe, cruste, nu știu ce sunt
![Obiceiuri interzise când copilul are dermatită alergică (atopică), pot agrava simptomele - Clubul Bebelusilor Obiceiuri interzise când copilul are dermatită alergică (atopică), pot agrava simptomele - Clubul Bebelusilor](https://clubulbebelusilor.ro/wp-content/uploads/2016/02/dermatita-alergica-atopica.jpg)