![Absolvenții Facultății Jurnalism și Științe ale Comunicării au primit diplomele de absolvire a ciclurilor Licență și Master – Universitatea de stat din Moldova Absolvenții Facultății Jurnalism și Științe ale Comunicării au primit diplomele de absolvire a ciclurilor Licență și Master – Universitatea de stat din Moldova](https://usm.md/wp-content/uploads/1-270.jpg)
Absolvenții Facultății Jurnalism și Științe ale Comunicării au primit diplomele de absolvire a ciclurilor Licență și Master – Universitatea de stat din Moldova
![Dezvoltarea abilităților de reflectare și de analiză mediatică a realității economice și business din țară – obiectivul noului curs de jurnalism economic predat la USM - Gazeta de Chișinău Dezvoltarea abilităților de reflectare și de analiză mediatică a realității economice și business din țară – obiectivul noului curs de jurnalism economic predat la USM - Gazeta de Chișinău](https://gazetadechisinau.md/wp-content/uploads/2021/10/news449.jpg)
Dezvoltarea abilităților de reflectare și de analiză mediatică a realității economice și business din țară – obiectivul noului curs de jurnalism economic predat la USM - Gazeta de Chișinău
![Studenții de la Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării de la USM au intrat în carantină – NordNews Studenții de la Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării de la USM au intrat în carantină – NordNews](https://nordnews.md/wp-content/uploads/2020/09/usm.jpg)
Studenții de la Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării de la USM au intrat în carantină – NordNews
![foto) Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării USM și-a ales Bobocelul și Bobocica - #diez foto) Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării USM și-a ales Bobocelul și Bobocica - #diez](https://diez.md/wp-content/uploads/2014/10/IMG_98601.jpg)
foto) Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării USM și-a ales Bobocelul și Bobocica - #diez
Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării - Astăzi, USM marchează 75 de ani de la fondare! Împreună am scris istorie, istoria Republicii Moldova. Universitatea de Stat din Moldova a stat la
![Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării a USM marchează Zilele Europei printr-o masă rotundă - #diez Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării a USM marchează Zilele Europei printr-o masă rotundă - #diez](https://diez.md/wp-content/uploads/2021/05/usm-2.jpg)
Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării a USM marchează Zilele Europei printr-o masă rotundă - #diez
![Maia Sandu, în fața studenților de la facultatea de jurnalism a USM: În aceste timpuri grele, avem nevoie de jurnaliști curajoși și profesioniști – ALERTA.MD Maia Sandu, în fața studenților de la facultatea de jurnalism a USM: În aceste timpuri grele, avem nevoie de jurnaliști curajoși și profesioniști – ALERTA.MD](https://alerta.md/wp-content/uploads/2023/09/FB_IMG_1693573739444-1.jpg)
Maia Sandu, în fața studenților de la facultatea de jurnalism a USM: În aceste timpuri grele, avem nevoie de jurnaliști curajoși și profesioniști – ALERTA.MD
![Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării a Universității de Stat din Moldova: unde-s mulți și buni, puterea crește — Universitatea de stat din Moldova Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării a Universității de Stat din Moldova: unde-s mulți și buni, puterea crește — Universitatea de stat din Moldova](https://usm.md/wp-content/uploads/SIGLA_FJSC-300x300.jpg)
Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării a Universității de Stat din Moldova: unde-s mulți și buni, puterea crește — Universitatea de stat din Moldova
![Newsroom, centru media de ultimă generație, finanțat de DRRM și inaugurat la Universitatea de Stat din Newsroom, centru media de ultimă generație, finanțat de DRRM și inaugurat la Universitatea de Stat din](https://media.radiochisinau.md/image/202211/640x360/204590-170938.jpg)